Psy do adopcji

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych adopcją psów pochodzących z terenu Gminy Czarnocin i obecnie przebywających w schronisku do kontaktu. Psiaki marzą o znalezieniu nowych domów. Mogą stać się Twoim przyjacielem oraz dzielnie strzec Twojego podwórka. Jeśli jesteś zainteresowany adopcją któregoś z nich prosimy o kontakt z Urzędem Gminy w Czarnocinie.

Dane kontaktowe - klikinij tutaj! 

Poniżej aktualne dane o psiakach które szukają nowych domu.

Artykuły

Mały 2 letni pies marzy o nowym domu!

29 stycznia 2018
Przejdź do - Mały 2 letni pies marzy o nowym domu!

Mały, bardzo miły, pozytywny psiak. Chłopiec grzeczny, łatwo nawiązujący kontakt z człowiekiem. Potrafi chodzić na smyczy, jest pozytywnie nastawiony do innych psiaków. Na pewno będzie wiernym kompanem podczas długich spacerów.

Duży psiak typu Huski szuka nowego właściciela

29 stycznia 2018
Przejdź do - Duży psiak typu Huski szuka nowego właściciela

Duży psiak w typie huskiego. Piesek jak na przedstawiciela swojej rasy przystało posiada typowe kocie podejście do świata - z opiekunem szuka kontaktu oraz przychodzi po głaski wtedy kiedy ma na nie ochotę, toleruje zabiegi pielęgnacyjne. W boksie sygnalizuje nadejscie obcej osoby przeciągłym wyciem. Potrafi chodzić na smyczy, akceptuje inne psiaki. Będzie wspaniałym towarzyszem dla osoby szukającej aktywnego psiaka, który nie będzie nachalny w kontaktach z ludźmi. Pies ma 5 lat.

Fajny piesek szuka nowego domu

29 stycznia 2018
Przejdź do - Fajny piesek szuka nowego domu

4 letni samiec szuka nowego domu. Sympatyczny, średni, szorstkowłosy piesek. Jest bardzo czujny i energiczny. Potrafi chodzić na smyczy. Dogaduje się z innymi psami.

3 letni pies do adopcji

29 stycznia 2018
Przejdź do - 3 letni pies do adopcji

Delikatny, nieśmiały, niepewny siebie pies.Jest bardzo sympatyczny, ale potrzebuje czasu, by się otworzyć przed człowiekiem.Będzie się dobrze czuł luzem na zamkniętej przestrzeni ( podwórko, ogród itp.). Jest łagodny i spokojny. Polecamy do adopcji!

Pies szuka domu

29 stycznia 2018
Przejdź do - Pies szuka domu

2 letni pies szuka nowego domu. Bardzo radosny i sympatyczny. Jest psem aktywnym i żywiołowym.  Polecamy do adopcji.

3 letnia suczka szuka domu

29 stycznia 2018
Przejdź do - 3 letnia suczka szuka domu

Sympatyczna i nieduża suczka.  Sunia jest trochę nieśmiała, potrzebuje czasu żeby przyzwyczaić się do nowej osoby, ale gdy to się stanie będzie z pewnością najwierniejszym przyjacielem.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-08-06
Data publikacji:2015-08-06
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Łukasz Zielonka
Liczba odwiedzin:7913