List otwarty do przedsiębiorców

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Szanowni Przedsiębiorcy

 

Z dużym uznaniem obserwuję rozwój firm prowadzących swą działalność na terenie Gminy Czarnocin. Jako Wójt i Gospodarz tego terenu cieszy mnie fakt, iż dbają Państwo o rozwój własnej firmy, zapewniając tym samym miejsca pracy mieszkańcom naszej gminy i nie tylko. Rozwój każdej firmy to także większe dochody dla prowadzącego działalność i pośrednio większe wpływy do budżetu samorządu, ale także kreowanie przedsiębiorczego wizerunku Gminy.

 

Chcąc wspomóc Państwa działania oraz zacieśnić współpracę między samorządem, a przedsiębiorcami z terenu gminy, pragnę utworzyć na stronie www.czarnocin.pl Bazę Przedsiębiorców Gminy Czarnocin. Baza ta ma na celu prezentacje Państwa firmy oraz oferty i zakresu jej działania, tak aby osoby zainteresowane miały szerszy dostęp do tych informacji.

 

W związku z powyższym zachęcam do przesłania krótkiego opisu Państwa firmy oraz swojej oferty wraz z pełną nazwą oraz danymi do kontaktu – max. 1000 znaków. Proszę także o załączenie fotografii przedstawiających siedzibę lub świadczone usługi. Informację można przesłać drogą elektroniczną na adres urzadgminy@czarnocin.pl lub dostarczyć do sekretariatu urzędu na płycie CD do końca marca 2017r. Osobą do kontaktu w tej sprawie jest Inspektor ds. pozyskiwania środków zewnętrznych, rozwoju i promocji gminy Pan Marcin Strumiłło m.strumillo@czarnocin.pl lub tel. 44 6165 169 wew. 29.

 Liczę na Państwa zainteresowanie współpracą.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-02-16
Data publikacji:2017-02-16
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Łukasz Stępień
Liczba odwiedzin:8754