Jesteś tutaj: Start / Aktualności


Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Zaproszenie na ROL-SZANSE 2018

14 sierpnia 2018
Przejdź do - Zaproszenie na ROL-SZANSE 2018

Sołtys i Rada Sołecka Sołectwa Czarnocin I zapraszają na piknik

14 sierpnia 2018
Przejdź do - Sołtys i Rada Sołecka Sołectwa Czarnocin I zapraszają na piknik

Sołtys i Rada Sołecka Sołectwa Czarnocin I zapraszają na piknik pt. "Spotkajmy sie latem".

Szczegóły na plakacie.

STOP Dopalaczom!

9 sierpnia 2018
Przejdź do - STOP Dopalaczom!

INFORMACJA !

9 sierpnia 2018

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czarnocinie informuje, że wnioski w sprawie pomocy materialnej o charakterze socjalnym dla uczniów zamieszkałych na terenie gminy Czarnocin bedą przyjmowane w terminie : od 01.09.2018r do 15.09.2018r.

AWANS LKS CZARNOCIN DO KLASY OKRĘGOWEJ

9 sierpnia 2018
Przejdź do - AWANS LKS CZARNOCIN DO KLASY OKRĘGOWEJ

Ludowy Klub Sportowy z Czarnocina działa na terenie gminy Czarnocin od 1962 roku. Początkowo nosił nazwę Ludowy Zespół Sportowy a jego prezesem przez kolejne 40 lat był odznaczony przez  Polski Związek Piłki Nożnej Brązową Odznaką Honorową PZPN Jan Janiec. Piłka nożna zawsze była oczkiem w głowie i wielką pasją Pana Jana, dlatego jest on również  członkiem honorowym OZPN w Piotrkowie Trybunalskim. Obecnie drużynę prowadzą Prezes Bogdan Janiec, Sekretarz Janusz Szołtysik, Skarbnik Ewelina Pytel-Domańska oraz trener Michał Janiec.

Czytaj więcej o: AWANS LKS CZARNOCIN DO KLASY OKRĘGOWEJ

Przekazano doposażenie dla OSP

9 sierpnia 2018
Przejdź do - Przekazano doposażenie dla OSP

Wczoraj w Strażnicy OSP w Czarnocinie Wójt Gminy Roman Miksa na ręce przedstawicieli   trzech jednostki z terenu gminy przekazał wyposażenie i urządzenia ratownictwa niezbędnego do udzielenia pomocy pokrzywdzonym bezpośrednio na miejscu popełnienia przestępstwa w ramach realizacji zadania z Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej – Funduszu Sprawiedliwości. Wniosek w tej sprawie oraz umowę i procedurę zakupu przeprowadził Urząd Gminy Czarnocin. Dzięki pozyskaniu funduszy Ochotnicza Straż Pożarna w Czarnocinie otrzymała: torbę ratownictwa medycznego z deską ortopedyczną, szynami Kramera oraz zestawem triage II,  defibrylator, zestaw pokrowców ochronnych na ostre krawędzie, zestaw uniwersalnych podpór i klinów do stabilizacji pojazdów, bosak dielektyczny a także parawan do osłony miejsca wypadków i zasłaniania ofiar wypadków z taśmą odblaskową i napisem STRAŻ.

Czytaj więcej o: Przekazano doposażenie dla OSP

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-05-19
Data publikacji:2015-05-19
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:63594