Witamy na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.Aktualności

Artykuły

Zaproszenie

12 grudnia 2018

W najbliższy czwartek, 13 grudnia 2018 r. o godz. 10.00, w Łódzkim Ośrodku Doradztwa Rolniczego zs. W Bratoszewicach Oddział w Piotrkowie Tryb., ul. Kasztelańska 9 odbędzie się szkolenie „Koła Gospodyń Wiejskich pod nadzorem ARiMR”, które przeprowadzą pracownicy Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Biuro Powiatowe w Piotrkowie Tryb.

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby

KIEROWNIK GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W CZARNOCINIE poszukuje osoby na stanowisko pracownika socjalnego.

4 grudnia 2018

KIEROWNIK GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W CZARNOCINIE poszukuje osoby na stanowisko pracownika socjalnego.

 

Forma zatrudnienia - umowa o pracę, pełny etat na zastępstwo.

Wymagania:

Posiadanie kwalifikacji zgodnych z art. 116 ust. 1, ust. 1a oraz art. 156 ustawy z dnia 12 marca 2004 r.  o pomocy społecznej (t.j Dz. U. 2018 poz. 1508) tj. spełnienie co najmniej jednego z niżej wymienionych warunków:

  1. posiadanie dyplomu ukończenia kolegium pracowników służb społecznych,
  2. ukończone studia wyższe na kierunku praca socjalna,
  3. do dnia 31 grudnia 2013 r. ukończone studia wyższe o specjalności przygotowującej do zawodu pracownika socjalnego na jednym z kierunków: pedagogika, pedagogika specjalna, politologia, polityka społeczną, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie.

 

Osoba do kontaktu:

Małgorzata Cuper – kierownik GOPS w Czarnocinie/ telefon 44 6165181

 

Szkolenie Radnych Gminy Czarnocin

12 lutego 2019
Przejdź do - Szkolenie Radnych Gminy Czarnocin

W sobotę  9 lutego w Urzędzie Gminy Czarnocin odbyło się szkolenie radnych, które prowadził Marek Lewandowski z Kancelarii Prawnej Togatus. W szkoleniu udział wzięło 13 radnych tj. Bąk Renata , Bełdowska Anna, Feltynowski Marcin, Frydrych Piotr, Gumola Anna, Kołodziejczyk Bogusław, Krajewski Andrzej, Król – Pospieszny Anna, Mieszek Milena, Miksa Kamil, Pluta Iwona, Rydzowski Szymon, Wójcik Jarosław, sekretarz gminy Honorata Krajewska oraz wyznaczeni pracownicy urzędu. Prowadzący szkolenie omówił m.in. strukturę organizacyjną gminy, funkcjonowanie Rady Gminy oraz prawa i obowiązki radnego. Szkolenie na pewno poszerzyło  wiedzę radnych i pomogło wyjaśnić różne wątpliwości pojawiające się w bieżącej pracy radnych.

FERIE ROZPOCZĘTE !!!

12 lutego 2019
Przejdź do - FERIE ROZPOCZĘTE !!!

Podobnie jak w całym województwie łódzkim, tak i w gminie Czarnocin dzieci rozpoczęły ferie zimowe.  W Szkole Podstawowej w Szynczycach dzieci I semestr roku szkolnego 2018/2019 zakończyły wyjątkowo, zorganizowaną Choinką Szkolną. Zabawa rozpoczęła się wykonaniem przez najmłodsze dzieci (klasy 0) programem artystycznym nawiązującym do Świętego Mikołaja i zimowej atmosfery. Drugie przedstawienie przygotowane zostało przez uczniów klasy III i nawiązywało do trwającego karnawału. Część artystyczna zakończyła się przybyciem Świętego Mikołaja i wręczeniem wszystkim dzieciom upominków. Następnie dzieci i młodzież  bawiąc się w rytmie muzyki rozpoczęły upragnione ferie, które potrwają do 24 lutego.

LIBERO CZARNOCIN GRA W FAZIE PLAY OFF!!!

12 lutego 2019
Przejdź do - LIBERO CZARNOCIN GRA W FAZIE PLAY OFF!!!

10 lutego 2019 roku odbyła się IX  kolejka amatorskiej Ligi Siatkówki w Piotrkowie Trybunalskim. Dla LIBERO Czarnocin było to spotkanie o być albo nie być w fazie play-off. Mecz był na wysokim poziomie. Drużyna Libero zaczęła bardzo dobrze,  wygrywając pierwszy set 25-13. Chwilowa niedyspozycja zawodników doprowadziła do straconego  seta  z Sulejowem , który zakończył  się wynikiem 25-14. W kolejnym secie drużyna Libero Czarnocin odrodziła się bardzo szybko, pokonując przeciwnika 25-7. W czwartym secie LIBERO Czarnocin nie pozostawiło żadnych złudzeń drużynie z Sulejowa  i wygrała  25-12. Mecz zakończył sie wynikiem 3-1dla LIBERO.

Czytaj więcej o: LIBERO CZARNOCIN GRA W FAZIE PLAY OFF!!!

Spotkanie z policjantem

12 lutego 2019
Przejdź do - Spotkanie z policjantem

5 lutego odbyło się spotkanie klasy VI z przedstawicielem Policji. Pan Łukasz Wróbel, nasz dzielnicowy, wspólnie z Pedagog Panią Beatą Klecoń, wychowawczynią klasy Panią Dorotą Kuchtą przeprowadzili lekcję na temat cyberprzemocy w sieci. Starano się przestrzec dzieci przed zagrożeniami płynącymi z "sieci". Poinstruowano jak należy się zachować kiedy zauważą niewłaściwe zachowanie czy informacje w Internecie. Poinformowano również o odpowiedzialności za umieszczanie lub powielanie nieprawdziwych czy szkalujących informacji w Internecie. Spotkanie miało charakter prewencyjny.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-05-19
Data publikacji:2015-05-19
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:98069