Witamy na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.Aktualności

Artykuły

Zaproszenie

12 grudnia 2018

W najbliższy czwartek, 13 grudnia 2018 r. o godz. 10.00, w Łódzkim Ośrodku Doradztwa Rolniczego zs. W Bratoszewicach Oddział w Piotrkowie Tryb., ul. Kasztelańska 9 odbędzie się szkolenie „Koła Gospodyń Wiejskich pod nadzorem ARiMR”, które przeprowadzą pracownicy Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Biuro Powiatowe w Piotrkowie Tryb.

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby

KIEROWNIK GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W CZARNOCINIE poszukuje osoby na stanowisko pracownika socjalnego.

4 grudnia 2018

KIEROWNIK GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W CZARNOCINIE poszukuje osoby na stanowisko pracownika socjalnego.

 

Forma zatrudnienia - umowa o pracę, pełny etat na zastępstwo.

Wymagania:

Posiadanie kwalifikacji zgodnych z art. 116 ust. 1, ust. 1a oraz art. 156 ustawy z dnia 12 marca 2004 r.  o pomocy społecznej (t.j Dz. U. 2018 poz. 1508) tj. spełnienie co najmniej jednego z niżej wymienionych warunków:

  1. posiadanie dyplomu ukończenia kolegium pracowników służb społecznych,
  2. ukończone studia wyższe na kierunku praca socjalna,
  3. do dnia 31 grudnia 2013 r. ukończone studia wyższe o specjalności przygotowującej do zawodu pracownika socjalnego na jednym z kierunków: pedagogika, pedagogika specjalna, politologia, polityka społeczną, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie.

 

Osoba do kontaktu:

Małgorzata Cuper – kierownik GOPS w Czarnocinie/ telefon 44 6165181

 

Bezpłatny kurs języka angielskiego

16 stycznia 2019
Przejdź do - Bezpłatny kurs języka angielskiego

Czarnocin sercem z WOŚP

16 stycznia 2019
Przejdź do - Czarnocin sercem z WOŚP

Zespół Szkolno-Przedszkolny włączył się w 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego celem było zbieranie pieniędzy na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. 13 stycznia 2019 roku od rana, pod opieką nauczycieli B. Klecoń, M. Błoch i M. Kołodziejczyk kwestowali członkowie Szkolnego Klubu Wolontariatu „PoMocni”: W. Paluch, O. Hachuła, W. Kowalczyk, W. Misio, A. Pielesiak, M. Wachnik, A. Gumola, W. Mielczarek, D. Pytel, W. Janiec, K. Gibaszek, K. Dziurdzia, N. Ruzga, N. Pękala,. Najmłodszą wolontariuszką  była M. Janiec, uczennica klasy drugiej szkoły podstawowej. Nad pracą całej grupy czuwał szkolny koordynator M. Janiec. Mieszkańcy Czarnocina chętnie wspierali tą  szlachetną akcję.. Po południu wszystkie puszki  trafiły do sztabu w Tuszynie. Zebrano 6 324,52. Organizatorzy lokalnej zbiórki w imieniu WOŚP dziękują wszystkim, którzy włączyli się w akcję, zarówno darczyńcom jak i wolontariuszom.

Dobra passa LIBERO CZARNOCIN trwa...

16 stycznia 2019
Przejdź do - Dobra passa LIBERO CZARNOCIN trwa...

W dniu 13 stycznia 2019 roku odbyła się już VII kolejka amatorskiej Ligi Siatkówki w Piotrkowie Trybunalskim.  Tym razem rywalem drużyny Libero Czarnocin  był zespół z Piotrkowa Trybunalskiego PT BULLS.

Czytaj więcej o: Dobra passa LIBERO CZARNOCIN trwa...

OGŁOSZENIE w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla wybranych terenów w miejscowościach: Czarnocin, Zawodzie i Zamość w gminie Czarnocin

16 stycznia 2019

Na podstawie art. 17 pkt. 1 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (t.j. Dz. U. 2018 poz. 1945) zawiadamiam o podjęciu przez Radę Gminy Czarnocin uchwały Nr XXXIX/292/2018 z dnia 18 maja 2018 roku w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla wybranych terenów w miejscowościach: Czarnocin, Zawodzie i Zamość w gminie Czarnocin.

Czytaj więcej o: OGŁOSZENIE w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla wybranych terenów w miejscowościach: Czarnocin, Zawodzie i Zamość w gminie Czarnocin

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-05-19
Data publikacji:2015-05-19
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:86808