Orlik przy ZSCKU w Czarnocinie

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
1 czerwca 2026
Mamy dobrą wiadomość – od dziś (01.06.2026 r.) czynny jest Orlik przy ZSCKU w Czarnocinie! 
Zapraszamy wszystkich, którzy lubią aktywnie spędzać czas – niezależnie od wieku.
Wpadajcie pograć, poćwiczyć albo po prostu spędzić czas na świeżym powietrzu.
Harmonogram korzystania z boiska znajdziecie na zdjęciu .
Do zobaczenia na Orliku!

Galeria

  • Powiększ zdjęcie harmonogram czerwiec orlik

    harmonogram czerwiec orlik

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2026-06-01
Data publikacji:2026-06-01
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Anna Sadowska
Liczba odwiedzin:42