Zakończono realizację projektu pn. „Docieplenie budynku świetlicy w Zamościu w Gminie Czarnocin”

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
5 grudnia 2025

Zakończono realizację projektu pn. „Docieplenie budynku świetlicy w Zamościu w Gminie Czarnocin”

W ramach projektu przeprowadzono kompleksowe prace termomodernizacyjne budynku świetlicy wiejskiej. Zakres wykonanych robót obejmował:

  • docieplenie ścian zewnętrznych budynku wraz z wykonaniem nowych tynków elewacyjnych,

  • wymianę stolarki okiennej i drzwiowej 

  • wykonanie obróbek blacharskich ścian oraz innych elementów wykończeniowych

Realizacja zadania przyczyni się do poprawy efektywności energetycznej obiektu, obniżenia kosztów jego eksploatacji oraz podniesienia komfortu użytkowników świetlicy. Dzięki przeprowadzonym pracom budynek zyskał także estetyczny wygląd i został lepiej dostosowany do potrzeb społeczności lokalnej.

Projekt został współfinansowany z budżetu Województwa Łódzkiego.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2025-12-05
Data publikacji:2025-12-05
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Anna Sadowska
Liczba odwiedzin:82