,,Jesień w poezji dziecięcej”

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
14 listopada 2023

W dniu 13.11.2023r. w Przedszkolu Samorządu Gminy w Czarnocinie odbył się konkurs recytatorski pt. ,,Jesień w poezji dziecięcej”.   

Dzieci prezentowały swoje umiejętności recytatorskie, przedstawiając dowolne utwory o tematyce jesiennej. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach wiekowych: 3,4-latki oraz 5,6-latki.

Jury w składzie: Pani  Henryka Lasota Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czarnocinie, Pani Grażyna Banaszczak - nauczyciel wychowania przedszkolnego i nauczyciel plastyki oraz Pani Milena Dzięcielewska - Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Czarnocinie oceniało: dobór tekstu zgodnego z tematyką, opanowanie pamięciowe, interpretacja tekstu poetyckiego, ogólny wyraz artystyczny. Celem konkursu było m.in. popularyzowanie poezji dziecięcej oraz rozwijanie umiejętności recytatorskich dzieci. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały dyplomy ,nagrody oraz małe upominki.                                                                                    

Organizatorami konkursu były panie: Małgorzata Kołodziejczyk, Katarzyna Kraska i Aneta Wójcik.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział konkursie a laureatom serdecznie gratulujemy!!! Składamy także serdeczne podziękowania  rodzicom i wychowawcom za trud włożony w przygotowanie dzieci do konkursu, przygotowanie pięknych strojów i za czas poświęcony na naukę jesiennych utworów.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2023-11-14
Data publikacji:2023-11-14
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Anna Popek
Liczba odwiedzin:101