Trwa budowa boiska w Szynczycach

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
9 sierpnia 2022

W Szynczycach  trwa realizacja wyczekiwanej budowy boiska. Inwestycja miała być realizowana w ubiegłym roku, jednak poprzez ogłoszenie upadłości przez wykonawcę prace nie zostały wykonane. Obecnie wykonaniem przedsięwzięcia zajmuje się firma TORAKOL Sp. z o,o. z Radziejowa.

Inwestycja jest elementem większego projektu pn.: „Rozwój infrastruktury służącej edukacji ogólnej na terenie Gminy Czarnocin” dofinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego woj. łódzkiego na zadanie „Budowa boiska sportowego dla Szkoły Podstawowej w Szynczycach oraz modernizacja małej sali gimnastycznej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Czarnocinie  Najistotniejszym elementem inwestycji jest budowa nowego obiektu dla szkoły w Szynczycach, gdzie powstaną: boisko do piłki nożnej, dwa boiska do piłki koszykowej, boisko do siatkówki, kort do tenisa ziemnego, ścianka do tenisa ziemnego, dwa piłko-chwyty oraz miejsca parkingowe i ogrodzenie całego terenu.

Całkowity koszt inwestycji to kwota 1 055 158 zł. Realizacja zadania powinna się zakończyć do końca wakacji tak aby w nowym roku szkolnym uczniowie mogli skorzystać z oddanej do użytku infrastruktury.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2022-08-09
Data publikacji:2022-08-09
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Anna Popek
Liczba odwiedzin:122