Ślubowanie pierwszaków w SP w Czarnocinie

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
13 października 2020

„Ślubuję być dobrym uczniem, dbać o honor mojej szkoły i klasy…”

tymi słowami 7 października 2020 roku rozpoczęło się Ślubowanie  na ucznia Szkoły Podstawowej im. Szarych Szeregów w Czarnocinie w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Czarnocinie. Podczas ceremonii 35 pierwszoklasistów,  w obecności Dyrektor szkoły - Henryki Lasoty i jej zastępcy - Zofii Adamus oraz wychowawców klas pierwszych - Barbary Papiewskiej i Małgorzaty Błoch, złożyli ślubowanie.

Następnie wicedyrektor szkoły symbolicznym ołówkiem dokonała pasowania na ucznia wypowiadając formułę „Pasuję Cię na ucznia". Pani dyrektor wręczyła uczniom pamiątkowe dyplomy, składając jednocześnie serdeczne życzenia i gratulacje. Dzieci otrzymały legitymacje szkolne oraz tarcze z szkolnym logo.  Po pasowaniu dzieci oficjalnie zostały przyjęte w poczet uczniów szkoły i stały się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej. Zwieńczeniem uroczystości stało się wspólne pamiątkowe zdjęcie. 

Gratulujemy i życzymy naszym Pierwszoklasistom dużo sukcesów w codziennej podróży w cudowny świat nauki, samych piątek i szóstek oraz niezapomnianych szkolnych przyjaźni.

 

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-10-13
Data publikacji:2020-10-13
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Kamila Ceranka
Liczba odwiedzin:207