Wizyta przedstawicieli węgierskiej gminy ÖTTEVÉNY w gminie Czarnocin
W czerwcu przedstawiciele węgierskiej gminy ÖTTEVÉNY odwiedzili naszą gminą. Podczas wizyty mieli możliwość m.in zapoznać się ze strukturą funkcjonowania naszego Urzędu jak i placówek oświatowych znajdujacych się na terenie naszej gminy, odbyli samochodową wycieczkę po terenie naszej gminy, odwiedzili Strażnicę OSP w Tychowie, a także wzięli udział w festynie zorganizowanym na powitanie lata przez OSP Zamość.
Zapraszamy do krótkiej fotorelacji z pobytu naszych węgierskich przyjaciół na polskiej ziemi w Gminie Czarnocin.
Rozwiń Metryka
| Podmiot udostępniający informację: | |
|---|---|
| Data utworzenia: | 2019-10-29 |
| Data publikacji: | 2019-10-29 |
| Osoba sporządzająca dokument: | |
| Osoba wprowadzająca dokument: | Justyna Krych |
| Liczba odwiedzin: | 2074 |










































